3. Dzień dziecka


W dniu 29.05.2022r. na terenie ośrodka "Red Raj Relaksowisko, Zagroda Edukacyjna w Młoszowej" odbył się Piknik wędkarski z okazji „Dnia Dziecka”

W ramach pikniku odbyły się "Zawody Wędkarskie” w których uczestniczyło, aż 36 dzieci w wieku od 2 do 12 lat.Wszystkie dzieci otrzymały zanętę, robaki i zestawy spławikowe. Ponadto dzieci biorące udział w takich zawodach po raz pierwszy otrzymały wspaniałe wędki (baciki).Wszyscy zawodnicy okazali się zwycięzcami i otrzymali pamiątkowe puchary za zdobycie 1 miejsca w Zawodach.

Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy mogli posilić się smaczną strawą z grilla, dzieci mogły również skorzystać z wszystkich atrakcji dostępnych na terenie ośrodka, które zapewnili właściciele.Zarząd Koła PZW Krzeszowice serdecznie dziękuję Wszystkim dzieciom i ich opiekunom za tak liczne przybycie oraz za wspaniałą rywalizację i zabawę.


Zarząd Koła dziękuję również Właścicielom ośrodka "Red Raj Relaksowisko, Zagroda Edukacyjna w Młoszowej" za udostępnienie pięknego łowiska wraz z pozostałym terenem ośrodka jak również za zorganizowanie wspaniałej zabawy.